БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Інтернет – це така ж реалія нашого життя, як телефон або телевізор. Далеко не всі батьки нашої школи усвідомлюють, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в житті їхніх дітей. Вам варто прийти до розуміння, що ви несете таку ж відповідальність за поведінку своїх дітей в Інтернеті, як і на вулиці. Інакше діти можуть зіткнутися із цілком реальними негативними результатами віртуального спілкування. Через те, пропоную Вам ознайомитись з актуальною інформацією, яка послужить нам для збереження здоров’я наших дітей.

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім'ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризики. Що може статися в реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку? Чи знають про це діти? А батьки? Чи усвідомлюють необхідність навчання не просто використання Інтернету, але й можливостям уникнути небезпечних ситуацій? Чи відноситься така освіта до сфери компетенції школи?

У відповідь на ситуацію, коли українська громадськість не до кінця усвідомлює можливі ризики в Інтернеті, в 2008 році компанія «Майкрософт Україна» ініціювала створення Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті. За цей час проведено безліч активностей і науково-освітньої діяльності. У 2011 році в рамках програми Microsoft «Партнерство в освіті» кафедрою превентивної роботи та соціальної політики ЮНЕСКО в Україні проведено Всеукраїнське широкомасштабне дослідження «Рівень обізнаності українців з питання безпеки дітей в Інтернеті». Вибірка дослідження склала 16850 респондентів, у тому числі 7600 дітей у віці від 10 до 17 років, 4000 батьків та 5150 вчителів. Дослідження проводилося в 11 областях України: Харківській, Тернопільській, Рівненській, Львівській, Київській, Запорізькій, Черкаській, Донецькій, Луганській, Житомирській областях та АР Крим. Анкетування проводилося в обласному центрі і трьох районних центрах у кожній з вище. Подібне дослідження було проведено в Україні вперше, його результати представлені нижче.

Безпека дітей в Інтернеті /відео-1/


Безпека дітей в Інтернеті /відео-2/
Безпека дітей в Інтернеті /відео-3/
Безпека дітей в Інтернеті /відео-4/
Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi