• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

/Files/images/Ласкаво 2.gif


/Files/images/16422855_711140865716711_2508459274525033016_o.jpg

Комунальний заклад "Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради"

Адреса: 20734 с. Ковалиха, вул.. Кобзарська 2,

Смілянського району, Черкаської області

Телефон: 95-2-86

Email:Kovalyha_s@ukr.net

Email:skovaliha1976@gmail.com

Загальна кількість класів - 9

Загальна кількість педагогічного колективу - 13

Загальна кількість учнів - 61

Наша адреса: 20734

вул. Кобзарська,2 с. Ковалиха,

Смілянського р-ну, Черкаської обл.

Наш. телефон 95-2-86

Інформаці про роботу закладу

Комунальний заклад "Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради"

2017 рік

Директор закладу: Гирник Наталія Василівна

Адреса: вул.Кобзарська, 2, с. Ковалиха, 20734

тел. (04733) 95-2-86, e-mail: kovaluha_s@ukr.net

Заклад засновано в 1974 році.

Проектна потужність – 280 учнів.

У 2017-2018 навчальному році у закладі функціонує 9 класів, навчається 61 учень.

У складі педагогічного колективу 13 учителів: мають кваліфікаційну категорію: „спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії“ – 7, „спеціаліст першої кваліфікаційної категорії“ – 2, „спеціаліст“ – 2, педагогічне звання „учитель-методист“ – 1, „старший учитель“ – 2.

Учителі закладу постійно перебувають у творчому пошуку інновацій, активні учасники делібераційних зустрічей в рамках польсько-українського освітнього проекту «Співпраця об’єднаних громад для участі громадськості в управлінні освітою» (Гирник Н.В., Конопада І.А., Ярута В.С., Ярута Т.В.), учасники вебінарів інтерактивної школи творчого вчителя (Гальченко Н.П., Конопада І.А., Ярута Т.В.), інтернет-конференції (Бондаренко Н.М.), віртуального майстер-класу у рамках роботи віртуальної школи молодого педагога (Тучинський О.А.).

Учитель фізики Ярута В.С. – учасник українсько-польської зустрічі в м.Щецин в рамках проекту «Співпраця об’єднаних громад для участі громадськості в управлінні освітою».

Здійснюється дослідно-експериментальна робота за темою «Вдосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання з метою створення освітнього простору, орієнтованого на конкретного учня».(І-ІІ етапи - підготовчий та формувальний, 2016 - 2017 роки).

На базі школи проводяться майстер-класи, тренінги для учителів району (в цьому році – учителів біології та початкових класів).

Результатом роботи є досягнення у конкурсах обласного та районного рівня (дані за 2016-2017 навчальний рік): Учитель Бондаренко Н.М. брала участь у педагогічних виставках «Освіта Смілянщини -2017» та «Освіта Черкащини - 2017» у конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів, уклавши матеріали «Релігійний склад населення України» і стала переможцем, нагороджена Дипломом (наказ управління освіти і науки Черкаської ОДА від 22.05.2017 №133). Учасницею інтернет-конференцій була учитель Бондаренко Н.М., яка отримала сертифікати ДКЗ Черкаського ОІПОПП: (науково-практичні інтернет-конференції педагогічних працівників області «Формування практичних та дослідницьких умінь і навичок учнів на уроках хімії», №8351, жовтень 2016, «Реалізація здоров'язбережувальних технологій навчання на уроках біології», №8636, грудень 2016). Конопада І.А., учитель музичного мистецтва, української літератури, основ здоров'я, Ярута Т.В., учитель англійської мови та інформатики брали участь відповідно у 3 та 8 вебінарах і отримали сертифікати в інтерактивній школі творчого вчителя та у ВГ «Основа» за різними тематиками.

Школа є переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Українська паляниця», І місце, яке здобула вихованка гуртка «Юні друзі природи» Волинець Ілона, керівник Бондаренко Н.М. (лист подяки керівнику).

Президія Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України оголосила подяку трудовому колективу за високі показники у виконанні умов регіонального етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах освіти у 2016 році.

Директор школи Гирник Н.В. у 2017 році - лауреат премії ім. Л.М.Сироти Смілянської районної ради та Смілянської райдержадміністрації.

Педагогічні працівники закладу діляться досвідом роботи на сайті навчального закладу.

Моніторинг участі учнів в інтелектуальних конкурсах за 2016-2017, 2017-2018 роки.

В наказі відділу освіти Смілянської РДА від 30.12.2016 №245 журі районних олімпіад відмічають високий рівень навченості школярів з математики, ІІ місце, Білан Владислав, 9 клас (вчитель Волошина В.В.), з біології, ІІІ місце, Огіренко Інна, 9 клас (вчитель Бондаренко Н.М.), за що учні нагороджені Дипломами відділу освіти, вчителям оголошена подяка за якісну підготовку учнів до предметних олімпіад. Місця за ступенями дипломів: ІІ – 1, ІІІ – 1, загальна кількість балів – 3. Відповідно у рейтинговій таблиці результатів участі учнівської команди у ІІ етапі олімпіад цього року - дванадцяте місце із п'ятнадцяти, друге місце із шкіл І-ІІ ступенів (13-15 місця – 11 шкіл, що свідчить про достатню роботу вчителів щодо розвитку творчих здібностей учнів.

У грудні проведено шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, на який представили роботи учні із 3 секцій: історичне краєзнавство, вчитель Гирник Н.В., учениця 9 класу Огіренко Інна, робота « Наші земляки - учасники АТО»; географія та ландшафство, вчитель Бондаренко Н.М., учениця 9 класу Волинець Ілона, робота «Геоекологічна ситуація в Черкаській області»; математика, вчитель Волошина В.В., учениця 9 класу Огіренко Інна, робота «Спідрони в колі». Робота з математики (вчитель Волошина В.В.) учениці 9 класу Огіренко Інни «Спідрони в колі» представлялась для участі в І етапі, вона ж здобула І місце в І етапі і брала участь в ІІ етапі, за що учениця нагороджена Дипломом.

Учні школи, зокрема Огіренко Інна, Танцюра Кіра, Помазан Назар брали участь в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Призове місце здобула Огіренко І., вчитель Танцюра Л.М., (наказ відділу освіти Смілянської РДА від 01.12.2016 №221).

У Міжнародному математичному інтерактивному конкурсі «Кенгуру осінній - 2016» 2 учні виконали завдання з відмінним результатом: Ібадулаєва Дарина, 5 клас, Ломако Олександр, 6 клас, вчитель Волошина В.В., 6 - з добрим - Ситник Анна, Танцюра Кіра, 4 клас, вчитель Гальченко Н.П., Горбачов Андрій, Конопада Сніжана, Помазан Назар, Микитчак Ілона, 3 клас, вчитель Тарасова Ю.М., у «Кенгуру весняний - 2017» - відмінний результат у 9 учнів 5-9 класів, добрий – 2 учні 4 класу, 3 учні 3 класу, 2 учні 5-9 класів.

За перемогу у Міжнародному природничому конкурсі «Колосок осінній-2016» «Золотий колосок» отримали: Танцюра Кіра, 4 клас, вчитель Гальченко Н.П.; Ломако Олександр, 6 клас, має 3 «Срібних колоски», вчитель Бондаренко Н.М..

Бондаренко Н.М. оголошено подяку за підготовку учнів-переможців в обласних заходах еколого-натуралістичного спрямування як керівнику гуртка «Юні друзі природи» за І місце у фестивалі «Скарбниця народної духовності» (наказ відділу освіти Смілянської РДА від 22.11.2016 №221). Вихованка гуртка Волинець Ілона зайняла І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця» в номінації «Виставка-презентація обрядових хлібних виробів Черкащини» (наказ КЗ «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської облради» від 04.11.2016 №12).

Волинець Ілона, учениця 9 класу, зайняла ІІІ місце у районному конкурсі української патріотичної пісні «Найкраща у світі – моя Україна – у цілому світі одна» (наказ відділу освіти Смілянської РДА від 02.12.2016 №224), вчитель Конопада І.А..

Учні школи брали участь у VIII Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримав Ломако Олександр, 6 клас, ІІІ ступеня регіонального рівня – Огіренко Інна, 9 клас, переможцями у початковій школі стали Конопада Сніжана, 3 клас, учитель Тарасова Ю.М., та Кохась Євгенія і Танцюра Кіра, 4 клас, учитель Гальченко Н.П., директор школи Гирник Н.В. нагороджена дипломом за співпрацю і сприяння в проведенні гри.

Учень 6 класу Ломако Олександр зайняв І місце в районі і ІІ місце області у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Найкращий читач України-2017», бібліотекар Волошина В.В..

Переможцями на шкільному рівні у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус - 2016» стали Волинець Ілона та Огіренко Інна, 9 клас, учитель Бондаренко Н.М..

За перемогу у VII Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» золотий сертифікат отримала Танцюра Кіра, 4 клас, Помазан Назар, 3 клас, учитель Ярута Т.В..

Учні зайняли призове місце у районних змаганнях з шахів (2017).

/Files/images/PIC_0360.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 589

Коментарi